Sloupek

Inspirace od umělé inteligence

rk

Marně jsem vyhlížel, až někdo zkusí využít AI chaty pro tvorbu programu. Na sociálních sítích jsem nic neviděl a chytil jsem FOMO. Tak jsem umělou inteligenci požádal, aby vymyslela program a poté o něm napsala sloupek. Ve výsledném textu jsem pouze upravil uvozovky, aby byly podle pravidel českého pravopisu. Jestli máte zkušenosti s AI ve spojení s roveringem, tak své zkušenosti napište na e-mail:

Nový program „Rover & Ranger Adventures“ pro dobrodružné aktivity v přírodě

„Rover & Ranger Adventures“ je nový program pro rovery a rangery, který nabízí dobrodružné aktivity a příležitosti k rozvoji dovedností v přírodě, podporuje komunitní angažovanost a vytváření týmů. Účastníci budou mít možnost plánovat vlastní expedice s podporou zkušených vedoucích, a zahrnuje outdoorové dovednosti, horolezectví, táboření a kulturní aktivity. Program se zaměřuje na rozvoj komunikačních dovedností, týmovou spolupráci, plánování a organizaci akcí, řízení rizik a rozhodování v nepříznivých situacích. Výsledkem programu bude závěrečný výlet, kde se účastníci budou moci uplatnit naučené dovednosti. „Rover & Ranger Adventures“ nabízí nezapomenutelné dobrodružství, rozvoj dovedností a vytváření silných komunit, což poskytuje mladým dobrodruhům cenné zkušenosti a příležitosti k osobnímu růstu.

ChatGPT, model založený na GPT-3.5 od společnosti OpenAI

V Brně se věnuji na univerzitě médiím.

Roverské sloužím plním v Skautském institutu v Brně a Olomouci a Roverském kmeni.

Stále ještě zástupce vedoucího skautů v Lanškrouně.

Na sítích jako variace na @im.vyp